Editör

Merhaba,

CemenTürk dergimizin yeni bir sayısıyla daha karşınızdayız. Eylül-Ekim sayımızda da sektörün nabzını tutarak haber, proje, makale ve sektörel gelişmeleri sizler için bir araya getirdik.

Son 8 ayda hep birlikte çok zor bir süreci deneyimledik ve galiba tüm zorluklarına rağmen pandeminin gerektirdiği gibi yaşamayı da öğrendik. Tüm bu yaşanan olumsuz gelişmelerle birlikte ilerlemek ve ayakta kalma yönünde stratejik kararlara pusulamızı çevirmek, bu dönemin kaygısını yönetmemizi sağlayacaktır.

Dünya değişiyor. Bu değişimin odağı ve öncüsü insan. İnsanı odağa alarak tasarlanan dijital uygulamalara hızlı geçiş yapabilen ve kriz yönetimine önem veren firmalar uyum sürecine daha hızlı adaptasyon sağlayacaktır. Küresel ve ulusal alanda en iyi uygulamaları öğrenmeyi, en verimli ve sürdürülebilir çözümler için çağdaş gereçleri edinmeyi, nefes alan, yaşayan işveren markası inşa etmeyi hedefleyen firmalar geleceğin markası olacaklar.

Robert Tew’in dediği gibi; “Bugün içinde bulunduğunuz mücadele, yarın ihtiyacınız olan gücü geliştiriyor.”

CemenTürk olarak bizler de üretmekten, gelişmekten ve ilerlemekten vazgeçmiyoruz ve sektöre katkıda bulunmak adına sizleri daha büyük kitlelerle buluşturmayı hedefleyen yeni projeler üretiyoruz. Bunlardan ilki de geçtiğimiz ay yayına giren ve sektörün çok değerli isimlerinin yer aldığı, “CemenTürk Online Röportajları.” Her ay youtube kanalımızda yayınlanan, Genel Yayın Yönetmenimiz Nurhan Gürel’in moderetörlüğünü yaptığı söyleşilerde, sektörün nabzını tutmaya ve sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Bizi takipte kalın.