7. Uluslararası İskele Kalıp Fuarı

7. Uluslararası İskele Kalıp Fuarı

Demos Fuarcılık’ın düzenlediği 7. Uluslararası İskele Kalıp ,Asma Germe Sistemleri , Çadır ve Hareketli Platform Teknolojileri ve Aksesuarları  Fuarı 18-22  Mart 2023 tarihlerinde düzenlenecek.

7.Uluslararası İskele Kalıp, Asma Germe Sistemleri Çadır ve Hareketli Platform Endüstriyel Yapı Teknolojileri ve Aksesuarları İhtisas Fuarı 18-22 Mart 2023 tarihleri arasında İstanbul -Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

Sektörünün Dünyadaki ilk ve tek fuarı olma özelliği taşıyan fuar :İskele sistemleri ve aksesuarları, kalıp sistemleri ve aksesuarları, plywood ürünleri, inşaat iş ve işçi güvenliği ekipmanları, teleskobik dikme direkler ve platformların yanı sıra Çadır Sistemleri , kule, vinçler ve yükselticileri barındıran geniş ürün profiliyle dikkat çeken fuar, dünyada tek olma özelliğini taşıyor.

Hızla gelişen yapı sektörü içerisinde kendine önemli bir yer bulan İskele ve Kalıp Fuarı, projelendirme, üretim, satış ve kiralama yapan firmalarla, yurtdışında yeniden yapılanma içerisinde olan profesyonel hedef kitleyi ticari bir platform içerisinde bir araya getiriyor.

Fuar, 5 gün boyunca saat 10.30 ile 18.00 arasında ziyaret edilebilecek.