CemenTürk, 2008 yılından itibaren iki ayda bir yayınlanan hazır beton ve çimento sektörüne ait bir sektör dergisidir. AjansGN’nin öncü, yenilikçi ve istikrarlı kimliğiyle sektörel yayıncılığa önemli bir ivme kazandıran CemenTürk, sektörün ortak sesi olmaya devam etmektedir.
Hazır beton ve çimento kullanım alanlarının yaygınlaştırılması ve standartların oluşarak haksız rekabet koşullarının ortadan kalkması adına önemli bir misyon ile hareket eden CemenTürk, kaliteli ve profesyonel yayıncılık anlayışını korumaktadır.

CemenTürk dergisi, Türkçe ve İngilizce yayını ile hazır beton ve çimento sektörüne ait tüm haberleri bulabileceğiniz bir platform sunarken, uluslararası platformda da takip edilen bir sektör dergisidir. Bu noktada, sektör profesyonelleri ve akademisyenler ile ortak çalışmanın önemine inanan misyon ile hareket etmekteyiz. Enerji verimliliği, teknolojik gelişmeler, sürdürülebilir çimento üretimi, teknik ürün & malzeme detayları ve tüm sektör haberlerini doğru ve ilkeci yayıncılık anlayışı ile siz değerli okurlar ile buluşturuyoruz.

© 2022 CemenTürk Magazine - All Rights Reserved.

ABOUT US

CementTurk is a bimonthly sectoral magazine addressing to the ready-mix concrete and cement sector. Bringing a significant momentum to the sectoral publishing with the pioneer, innovative and strong identity by AjansGN, CemenTurk continues to be the common voice of the sector.