ŞİŞECAM CAM AMBALAJ FABRİKASI

ŞİŞECAM CAM AMBALAJ FABRİKASI

Yıllık 80 bin ton üretim kapasitesine sahip Şişecam Topluluğu, Mersin Cam Ambalaj Fabrikasının, 100 ton imalat ve 2.750 ton montaj işleri kapsamında; döner fırın montajı, manto ve sızdırmazlık değişim işleri Yılmaz Makina tarafından tamamlamış olan başarılı projeler arasındadır.

25 yılı aşan iş tecrübesiyle Yılmaz Makina; “H&S İnancı”, “Planlama ve Organizasyon Becerisi”, “Düşük Maliyet Çözümleri” ve “Çevre Bilinci” nden oluşan dört anahtar gücü kaldıraç olarak kullanarak konusunda uzman çözüm ortakları ile her türlü endüstriyel tesis projesini anahtar teslim sunabilmektedir. Düşük maliyet, yüksek kalitede ekipman alternatifleri ile müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine uygun tasarımlar yapmaktadır. Sürekli gelişim, akılcı çalışma bakış açısı ile makro seviyede Türkiye ekonomisine katma değer sağlayacak projeler geliştirmektedirler.

Yılmaz Makina Mersin Şişecam Fabrikası proje kapsamında; sodyum monokromat ünitesi 3. hat döner fırın montajı, çelik, montaj işleri, döner fırınların yatak ve tahrik sistemi ayarları, döner fırın manto değişim işleri, sodyum monokromat ünitesi 3. hat döner fırın montajı, döner fırın ve kurutucu bandaj değişim işleri, sodyum monokromat soğutucu ring demontaj ve montaj işleri, sodyum monokromat ünitesi döner fırın manto sacı, fener dişli manto sacı, fener dişli ve kafa gurubu de montaj ve montaj işleri, transport işleri, devreye alma işleri yapılmıştır.